wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aquaforest
Darmowa wysyłka

Aquaforest

AquaforestFirma Aquaforest jest całkowicie polską marką powstałą w 1995 r. Początkowo zajmowała się produkcją podłoży i nawozów dla roślin wodnych. Produkty Aquaforest szybko zdobyły uznanie i były stosowane w ogrodach zoologicznych, oceanariach oraz profesjonalnych hodowlach roślin. W 2006 roku firma rozpoczęła własną hodowlę roślin akwariowych oraz ryb i koralowców, głównie SPS. 

Chcąc w pełni kontrolować procesy zachodzące w akwarium zainwestowano w produkcję własnych soli oraz środków chemicznych niezbędnych w akwarystyce. Zespół złożony z najlepszych specjalistów, latami prowadził badania oraz testy. Wyniki były zadowalające. W rezultacie opracowano serię produktów o unikatowym składzie oraz niezwykle wysokiej jakości, co znalazło potwierdzenie nie tylko w bardzo wysokich parametrach uzyskanych we własnej hodowli, ale również w wysokiej ocenie niezależnych ekspertów. Produkty okazały się tak dobre, że postanowiono wprowadzić je na rynek. Na początku 2011 r. rozpoczęto  produkcję preparatów pod marką AQUAFOREST™. Dzięki świetnej jakości oraz przystępnej cenie szybko zdobyły one uznanie zarówno wśród dystrybutorów jak i odbiorców indywidualnych.

Obecnie marka Aquaforest to wysokiej jakości produkty do akwarystyki zarówno słodkowodnej jak i słonowodnej.
W ofercie słodkowodnej znajdują się takie produkty jak nawozy, media filtracyjne, podłoża, oraz różnego rodzaju preparaty w tym bakteryjne, mineralizatory czy dodatki do wody.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje