wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Eheim
Darmowa wysyłka

Eheim

Eheim Eheim to legendarna niemiecka firma produkująca akcesoria akwarystyczne. Słynie głównie z niezawodnych filtrów akwariowych.
Firma Eheim została założona przez Gunthera Eheima w 1949 roku, i początkowo zajmowała się produkcją zabawek. W 1962 roku firma stworzyła pierwszą pompę do filtrów, która zdobyła szerokie uznanie nie tylko w świecie akwarystyki, pompa była tak dopracowana, że używano jej również w laboratoriach i do celów medycznych. W latach 70-tych XX wieku firma skupiła się już wyłącznie na produktach akwarystycznych, na całym świecie używano wtedy ponad 100 000 filtrów produkcji Eheima. Kolejne lata to bardzo szybki rozwój firmy i kolejne legendarne linie filtrów akwariowych jak Eheim Professionel czy Eheim Ecco. W 2002 roku Eheim przejął firmę Jager specjalizującą się w grzałkach akwariowych. Od 2010 roku firma poszerzała produkcje o kolejne akcesoria akwarystyczne oraz zestawy akwariowe. W 2014 do oferty wprowadzono pokarmy i preparaty pod własną marką, a także oświetlenie LED. W 2017 roku firma otrzymała nagrodę "Brand of the year"
Eheim jest zdecydowanym liderem w produkcji najwyższej jakości filtrów akwariowych, stale ulepsza swoje produkty i poszerza portfolio o nowe.
Filtry Eheim to gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje