wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Nowości2 » NOWE PODŁOŻA ROTALA MAFLORA
Darmowa wysyłka

NOWE PODŁOŻA ROTALA MAFLORA

Data dodania: 29-10-2019

W OFERCIE NOWE PODŁOŻA DLA ROŚLIN - ROTALA MAFLORA
W naszej ofercie dostępne są już nowe na rynku podłoża Rotala Maflora.

Rotala Maflora to seria naturalnych podłoży do akwarium, wykonanych z gleby bogatej w składniki mineralne i organiczne. Została stworzona przez polskich Aquascaperów, opatentowana i wyprodukowana na specjalne zamówienie w Japonii kraju, który jest kolebką akwarystyki w stylu nature oraz aquascapingu.


To co wyróżnia podłoża Rotala Maflora to dwie różne wersje:

Maflora Intense jest wzorowana na rewelacyjnej pierwotnej wersji podłoża ADA Amazonia, której nie ma już na rynku. W odróżnieniu od niej posiada jednak aż o 40% więcej azotu oraz 60% więcej potasu. Jednocześnie doskonale klaruje też wodę. Jest doskonała dla osób, które mają już doświadczenie i chcą stworzyć doskonałe warunki dla wymagających roślin


 
 
Rotala Intense baner


Maflora Light to podłoże o mniejszej zawartości nawozów, które zapobiega wzrostowi glonów, doskonałe dla początkujących akwarystów. Świetnie sprawdzi się także w akwariach typu iwagumi lub zbiornikach ogólnych czy biotopach czarnych wód.

Rotala Light baner


Te dwie wersje podłoża mogą być używane osobno lub razem, w zależności od potrzeb. Na przykład pierwszą warstwę podłoża może stanowić żyzna wersja Intense, a warstwę wierzchnią wersja Light.

Wersja podłoża Light została podzielona na dwie granulacje: Normal o średnicy granulek 3-5mm oraz Powder o średnicy granulek 1.6-3mm. Wielkość granulek w wersji Intense to 2-5mm

Podłoża występują w opakowaniach o pojemności 3 oraz 10 litrów.


Zapraszamy do zakupów!Podłoża Rotala Maflora
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości