wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O nas
Darmowa wysyłka

O nas

Nasz sklep akwarystyczny

 
 
Nasza sklep akwarystyczny powstał początkowo jako hodowla krewetek akwariowych krewetkiozdobne.pl

Pasję do akwarystyki i uroczych stworzeń, jakimi są ozdobne krewetki akwariowe, postanowiliśmy połączyć z pomysłem na mały biznes.
Jednak od zawsze interesowała nas też akwarystyka roślinna dlatego stale rozszerzaliśmy ofertę o produkty tego rodzaju, kolejnym krokiem była zmiana nazwy sklepu i tak z początkiem 2018 roku krewetkiozdobne.pl przeistoczyły się w akwariaozdobne.pl :)

 


Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę o produkty akwarystyczne z każdej kategorii - od akwariów, filtrów, przez oświetlenie, podłoża po preparaty akwarystyczne i rośliny akwariowe. Stawiamy przy tym na produkty wysokiej jakości, sprawdzone i stosowane przez najlepszych. W naszej ofercie rzadko traficie na tanie chińskie produkty, a jeśli już to będą to akcesoria rzeczywiście godne polecania. Staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę o produkty potrzebne do założenia i obsługi akwarium od A do Z.

Od początku naszej działalności w ofercie posiadamy również wyjątkowe akwaria i szafki.
Bardzo dbamy o wysoką jakość tych produktów, które wykonują dla nas firmy obecne na rynku od lat i tworzące swoje produkty z największą starannością.

Aktualnie w ofercie akwariów posiadamy trzy rodzaje szkła: Guardian, Pilkington OptiWhite oraz nowość na polskim rynku akwaria marki VIV.
Oferta szafek została podzielona na szafki Premium i Standard, różniące się nieco konstrukcją.

Rośliny akwariowe w naszym sklepie pochodzą z najlepszych na polskim rynku hodowli in vitro czyli Laboratorium 313 i JellyBox. Dla zachowania najwyższej jakości roślin jako jeden z pierwszych (jeśli nie pierwszy) sklep w Polsce zainwestowaliśmy w specjalną lodówkę do przechowywania roślin aby zapewnić im prawidłową temperaturę i najlepszą jakość w momencie wysyłki.

Bardzo dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów i zadowolenie naszych klientów.
Nie jesteśmy firmą nastawioną na szybki zysk, nasz sklep akwarystyczny traktujemy raczej jako hobby, gdyż nie jest to nasze główne źródło utrzymania :)

Zawsze chętnie doradzimy w zakupach i udzielimy wszelkich informacji na temat oferowanych produktów.
Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, ale chętnie zapraszamy do nas żeby obejrzeć produkty na miejscu i porozmawiać o akwarystyce. Prosimy jedynie zapowiedzieć się odpowiednio wcześniej :)
 
Jeżeli nie znaleźli Państwo jakiegoś produktu w naszej ofercie prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań aby sprowadzić go dla Państwa i zaoferować w atrakcyjnej cenie.
 
Zapraszamy do udanych zakupów a w razie pytań do kontaktu! 

 

Przejdź do strony głównej