wyszukiwanie zaawansowane
» O nas

O nas

Nasza sklep i hodowla
 
 
Nasza hodowla powstała z pasji i chęci połączenia przyjemnego z pożytecznym.
Pasję do akwarystyki i uroczych stworzeń, jakimi są ozdobne krewetki akwariowe, postanowiliśmy połączyć z pomysłem na mały biznes.
 
Wszystkie nasze zbiorniki posiadają najbardziej wydajną filtrację "hamburską". Wodę którą stosujemy do hodowli, przed wlaniem do akwarium filtrujemy i mineralizujemy we własnym zakresie. Daje nam to możliwość dopasowania odpowiednich parametrów wody dla danego gatunku krewetek.
Stosujemy różne podłoża, zarówno aktywne jak i neutralne.
Krewetki karmimy najwyższej jakości pokarmami renomowanych firm, jak również pokarmami naturalnymi wyhodowanymi we własnym zakresie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że są wolne od pestycydów i innych chemikaliów.
Każdemu kto kupi nasze krewetki bardzo chętnie zdradzimy na jakich parametrach wody je trzymamy oraz czym karmimy.
 
Staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę o produkty potrzebne w hodowli krewetek.
W ofercie posiadamy pokarmy i preparaty dla krewetek, podłoża, filtry, filtry RO, oświetlenie, akwaria OptiWhite, akwaria Guardian, nowoczesne szafki akwariowe.

Możemy zaoferować Państwu także akwaria na wymiar od dostawcy z wieloletnim doświadczeniem oraz szafki pod akwaria wykonywane na zamówienie.
Bardzo dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów i zadowolenie naszych klientów.
Nie jesteśmy firmą nastawioną na szybki zysk.
Zawsze chętnie doradzimy w zakupach i udzielimy wszelkich informacji na temat oferowanych produktów.
 
Jeżeli nie znaleźli Państwo jakiegoś produktu w naszej ofercie prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań aby sprowadzić go dla Państwa i zaoferować w atrakcyjnej cenie.
 
Zapraszamy do udanych zakupów! :)

 

Przejdź do strony głównej