wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Rośliny
Darmowa wysyłka

Rośliny

Rośliny

Rośliny akwariowe to nie tylko element akwariów typowo roślinnych.  Decydując się na hodowlę ryb bądź krewetek ozdobnych, należy pamiętać o zadbaniu o odpowiedni ekosystem w zbiorniku. Pomogą w tym rośliny do akwarium, które stanowią nie tylko doskonałą dekorację, ale także stabilizują środowisko wodne.

Wśród najważniejszych funkcji należy wymienić produkowanie tlenu, pochłanianie szkodliwych związków jak azotany i azotyny, rozpraszanie oświetlenia, a także tworzenie mikroklimatu dla rozwoju bakterii nitryfikacyjnych i więcej.

W asortymencie posiadamy akwariowe rośliny in vitro oraz z hodowli wodnej zarówno w dużych, jak i mniejszych opakowaniach. Pochodzą one wyłącznie od sprawdzonych producentów jak Jelly Box i Laboratorium 313. Zarówno sadzonki in vitro, jak i z hodowli wodnej dostępne są w kilkudziesięciu gatunkach do wyboru.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów.
 

Uwaga!
Z uwagi na delikatny charakter produktu jakim są rośliny akwariowe, a także chęć zapewnienia Państwu najwyższej jakości i świeżości roślin, tylko najbardziej popularne gatunki są dostępne od ręki. 
Rośliny zamawiamy zawsze w poniedziałki, dlatego jeśli chcą Państwo zamówić produkt, który nie jest aktualnie na magazynie prosimy o przesłanie zamówienia najpóźniej do niedzieli wieczór. Rośliny będą wtedy gotowe do odbioru lub wysyłki we wtorek.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje