wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Tetra
Darmowa wysyłka

Tetra

Tetra Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Tetra – marka stulecia 

Sekret sukcesu Tetra to kombinacja intensywnych badań, zdobytych patentów i kontroli jakości potwierdzonej międzynarodowymi standardami ISO 9001:2008 i HACCP. To właśnie te elementy sprawiają, że cieszymy się zaufaniem naszych klientów handlowych oraz konsumentów od ponad 60 lat. Dziś Tetra sprzedaje swoje produkty w ponad 120 krajach na całym świecie i posiada oddziały w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Polsce, Japonii, Singapurze i Chinach.


Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …
Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 

  • baterie i małe AGD
  • wyposażenie domu
  • dom i ogród oraz artykuły
  • zoologiczne

Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 

Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź Spectrum Brands na www.eu.spectrumbrands.com

Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje