wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zoolek
Darmowa wysyłka

Zoolek

Zoolek
Firma ZOOLEK powstała ponad 30 lat temu i od początku zajmowała się produkcją preparatów i testów akwarystycznych. Produkty Zoolek zadomowiły się w polskiej akwarystyce dzięki swojej skuteczności i rzetelności docenianej zarówno wśród hobbystów jak i zawodowych hodowców. Oferta Zoolek zawiera szeroki wachlarz preparatów i obecnie znajduje się w niej ponad 200 pozycji. Wyroby sprzedawane są w Polsce oraz wielu innych krajach również poza Europą.

Ważną grupę produktów stanowią również środki odkażające, lecznicze i zwalczające glony opracowane w oparciu o doświadczenia własne oraz ichtiologiczną literaturę naukową krajową i zagraniczną. Ten segment wyrobów firmy ZOOLEK posiada ustaloną renomę na rynku akwarystycznym. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można szereg środków do korygowania pH i twardości, usuwania substancji szkodliwych oraz wzbogacania w potrzebne składniki (makro- i mikroelementy, garbniki).

Wszystkie preparaty chemiczne i testy firma Zoolek produkuje samodzielnie, a ich produkcja wsparta jest pracą dobrze wyposażonego laboratorium.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje